Orjinal Yedek Parça

Renault - Dacia Yedek Parçaları

 

Tüm Renault modelleri için orijinal yedek parçalarda toptan satış ve adrese teslim seçenekleri sunuyoruz. Zenginli Otomotiv yıllar boyu süren ticaret hayatında kazandığı deneyimlerle sektöründe en çok güven veren firmalardan biri olmuştur. Deneyimli ve güvenilir kadromuzla yedek parça konusunda en iyi hizmeti sağlamaya hazırız.

RENAULT ORİJİNAL YEDEK PARÇALARINI TERCİH EDEREK ARACINIZIN ÖMRÜNÜ UZATIN

Her Renault Aracının İhtiyacı Olan Renault Orijinal Yedek Parçalardır Orijinal Renault parçaları, gelişmiş Renault merkezlerinde en zorlu koşullar ve aracınızın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmışlardır. Yüksek mühendislik ve en yeni teknolojiyle üretilen parçalar aracınızın teknik özelliklerine %100 uyum sağlamaları için üretildi.

Neden Renault Orijinal Yedek Parçaları Tercih Edilmeli?

Tasarım

Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden Renault, kendine has estetik anlayışını ve değişmeyen kalite tutkusunu tüm ürünlerine yansıtmaya devam ediyor. Megane HB ve Vel Satis gibi yenilikçi modellerle geleceğe yön veriyor. Yenilikçi modellerle birlikte yenilikçi üretim teknikleri ve teknolojilerini de geliştiren Renault ürettiği her parçaya aynı üstün teknolojiyi yansıtıyor. Vel Satis modelinin panaromik arka camı, sürücüyü rahatsız etmeyen optik farları ve parçalarında kullanılan özel boya sürücüye en kaliteli sürüş deneyimini yaşatmak üzere geliştirilmiştir.

Emniyet

Tüm Renault araçları sıkıştırma, kopma ve basma gibi kriterlerin özenle sınandığı güvenlik testlerinden geçerler. Motor parçaları kaza anındaki hasarın en az seviyede olması, yolcuların ve sürücünün korunması için tasarlanmıştır. Güvenlik ve kalite ilkelerine inanan Renault tüm araçlarını da bu ilkeler doğrultusunda üretmektedir. Euro Ncap güvenlik testlerinde Laguna II bir ilke imza atarak sınıfında ilk kez 5 yıldız alan otomobil olmuştur. Renault modellerinden 8 farklı otomobil Euro Ncap testlerinde 5 yıldız alarak Renault markasının en çok 5 yıldızlı modele sahip otomobil üreticisi olmasını sağlamışlardır.

Kalite

Üretilen tüm parçalar, otomobilinizin kalite ve güvenilirlik ilkelerini size ve tüm görenlere yansıtması için tasarlanmışlardır. Renault modelleri, araç garantisinin yanında 12 yıllık anti korozyon garantisi ve 3 yıllık boya garantisiyle satışa sunulurlar. Yetkili Renault servislerinde değiştirdiğiniz Renault Orijinal Yedek Parçaları yenilenme tarihlerinden itibaren garanti kapsamına girerler.

Sürüş

Renault, Formula 1 tecrübesini yeni modeller yaratmak üzere kullandığı teknolojiye yansıtıyor. Bu şekilde geliştirilen Clio III RS modelindeki hava difüzörü teknolojik üstünlüğü yollarda hissetmeniz için üretildi. Hidro elektrik teknolojisiyle üretilen mafsallarla geliştirilen Espace ve Laguna modellerindeki arka dingil, sürüş sırasında fark yaratıyor. Cam yüzeyi büyük olan modeller için özel olarak tasarlanan esnek cam silecekleri en zorlu koşullarda bile sessiz ve verimli temizlik sağlamaları için tasarlandı.

Teknoloji

En hassas gaz pedalı ölçümünü gerçekleştiren elektronik pedal sistemi, benzinli motorlarda çok noktalı direkt enjeksiyon ve common rail teknolojileri ve Avrupa'nın direkt enjeksiyonlu ilk motoru Laguna ile sürücülere ulaşmıştır. Renault, her yeni nesil modelinde egzos gazlarının etkisini azaltan teknolojiler kullanarak otomobil üreticileri arasında çevreci bir kimlik kazanmıştır. Acil fren desteği olan ABS, çift kademeli hava yastıkları, lastik basınç kontrol göstergesi ve otomatik park freni gibi optimum sürüş konforunu sağlayan özellikler teknolojik yenilikler ve kapsamlı araştırmalar sonucunda geliştirilmektedirler.

Çevre

Renault, ürün yelpazesinde kullandığı parçaların %90 oranından fazlasını geri dönüşümlü malzemelerden üretiyor. Aynı şekilde Renault Orijinal Yedek Parça üretiminde de geri dönüşümlü malzemeler kullanılmaktadır. Geri dönüşümlü malzemeler tekrar kullanmak için parçalar işaretlenmektedir. Çevreci motorlarıyla tanınan Renault bu yöndeki çalışmalarını aynı hızda ve kararlılıkla sürdürmektedir.